Випадковий екологічний винахід студентів із Сумщини

Чимало геніальних наукових винаходів з`явилися на світ випадково. Так сталося й з винайденням на Сумщині технології виробництва біопластику і біоплівки із харчових відходів.
Все почалося з того, коли студенти-магістри Дмитро Бідюк та Анастасія Шевцова проводили експериментальні дослідження в лабораторії кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету. Тоді, в рамках своєї наукової роботи, вони працювали із розчинами полісахаридів з морських водоростей, які використовуються у складі харчової продукції для регулювання консистенції. Частина розчину випадково потрапила на стіл та висохла за ніч. Таким чином було отримано першу плівку та маленький пакетик.

5674905696969677

Перша біоплівка і пакет

Згодом Дмитро з’ясував, що існує такий спосіб отримання біорозкладних плівок – шляхом лиття з розчину. Цим методом було вирішено скористатися для того, щоб вдосконалити отриману плівку у лабораторних умовах. З кожним разом плівка ставала все досконалішою, а тому тут же вперше вирішили спробувати використати її для пакування харчової продукції.

Оскільки Дмитро та Анастасія знали, що на виробництві для отримання плівок у промислових умовах використовується спосіб екструзії з роздуванням, то після низки лабораторних досліджень було вирішено розпочати промислові випробування. Спочатку це було обладнання знайомих колег, яке використовується для отримання виробів зі звичайного пластику. Експерименти й робота тривали, бар’єрні властивості плівки та її міцність постійно покращувалися, тож було вирішено спробувати поставити виробництво плівки на регулярні рейки та почати працювати над пошуком клієнтів.

578409498598686866

Тож винахідники почали шукати і, зрештою, знайшли свого першого інвестора з України та придбали невелику технологічну лінію потужністю 500 кг готової плівки та пакетів на добу. Розташована ця лінія на базі науково-дослідної лабораторії у Сумах.

“На виробництві ми маємо технологічну лінію з отримання пакетів шириною до 50 см, а в лабораторії проводимо дослідження з розроблення та вдосконалення технологій біопластику, який отримуємо.Із серпня цього року ми виробляємо пакети для широкого асортименту харчової й нехарчової продукції, одноразового та багаторазового посуду, столових приборів тощо. Для кожного виробу склад біопластику та технологія оригінальні та науково обґрунтовані”, — розповів Дмитро.

5647505696938839333

Вдосконалені плівка та пакети, отримані методом лиття з розчину

Сировиною для біопластику є харчова сировина, що містить вуглеводи, білки та жири. Крім того, активно використовуються для виробництва пакетів та плівки харчові відходи та вторинна сировина – кавовий та яблучний жмихи, сироватки, висівки тощо. А обслуговує це виробництво наразі чотири людини.

З приводу реалізації своїх виробів із біопластику, то на сьогодні молоді підприємці знайшли першого замовника, але поки його не розголошують, щоб, мовляв, не зурочити. Проте відкрито говорять про цінову політику. За їх словами, вартість майбутньої партії буде у 2-2,5 разів дорожчою за партію пластикових аналогів. Хоча над здешевленням технології виробництва біопластику та над пониженням ціни планують працювати заради конкуренції зі звичайними пластиковими виробами, яких на ринку велике різноманіття та які забруднюють навколишнє середовище.

18304 5 5 5 5 5 666554

“Ми зараз активно вивчаємо ринок пластикових та біопластикових виробів, існуючі технології, удосконалюємо свою технологію, вивчаємо різні методики оцінки показників якості. І, звичайно, працюємо над оригінальністю нашої ідеї, бо конкуренти ж, як-то кажуть, не сплять”, — жартує Дмитро.

Стосовно планів, то у новоспечених підприємців є мрія – виробляти у майбутньому багаторазовий посуд із використанням кавового жмиху. Технологія, кажуть є, треба тільки її освоїти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *