Захист магістрів за спеціальністю «Маркетинг»

27 грудня 2018 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 075 «Маркетинг». Голова ДЕК П.Фесянов, начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, відзначив високий рівень теоретичної та практичної підготовки випускників кафедри, актуальність проблем, які досліджувались, креативність пропонованих маркетингових рішень. Всі магістерські роботи виконані на основі реальних статистичних і фінансових даних провідних вітчизняних підприємств, пройшли апробацію на Міжнародних і Всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях, а також під час засідань СНГ «Клуб маркетологів».
За результатами захисту магістерських робіт державна екзаменаційна комісія визнала високий рівень наукових досліджень студентів, здатність критично й креативно мислити та впроваджувати здобуті знання та навички у практичній діяльності.
Професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу щиро вітає своїх вихованців з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажає не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових вершин!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *