Знайомство з діяльністю АТ КБ «ПриватБанк»

На сьогодні ПриватБанк є найбільш прибутковим та найкращим в Україні роздрібним банком. Це підтверджується висновком експертів національного рейтингу «Банки 2019 року», який щорічно складає FinClub. За результатами проведеного дослідження, до експертної ради якого увійшли фінансові аналітики та провідні українські банкіри, ПриватБанк став переможцем у номінаціях «Прибутковий банк» та «Роздрібний банк». Саме тому, знайомство з діяльністю даної фінансової установи було актуальним, затребуваним і пізнавально-цікавим, як з точки зору клієнтів, так і з точки зору потенційного місця працевлаштування майбутніх маркетологів.

Про роботу Рівненської філії АТ КБ  «Приватбанк» розповіли провідні спеціалісти: керівник напряму Трудових ресурсів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Зарубайко Антоніна і керівник прес-служби Приватбанку в Рівненській області Хмельник Андрій, які ознайомили студентів не тільки з організаційно-управлінською структурою банку, основними фінансовими показниками діяльності, банківськими послугами, але й запропонували студентам дистанційно пройти он-лайн практику, за результатами якої вони можуть отримати пропозицію щодо працевлаштування.

Зацікавленість у студентів викликали питання стосовно можливості кар’єрного росту, проходження поліграфа, нової послуги он-лайн обміну валют та ін. питання, відповіді на які окремі студенти отримали під час особистого спілкування з відповідними спеціалістами.

На завершення ознайомчої екскурсії студенти отримали невеликі подарунки у вигляді блокнотів і ручок з логотипом банку і зробили спільне фото. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *