Круглий стіл «Нова концепція розвитку світу»

22 листопада 2019 року за ініціативи кафедри маркетингу НУВГП був організований Круглий стіл на тему «Нова концепція розвитку світу» за участі д.е.н., професора, віце-президента Академії економічних наук України, завідувача кафедри «Обліку та аудиту» Приазовського державного технічного університету Миколи Григоровича Білопольського.

Основний акцент доповіді було зроблено на базовій концепції нової науки «Енвіроніка» – науки про розвиток та удосконалення суспільства. Виступ Миколи Григоровича Білопольського – це, перш за все, звернення до високоінтелектуальних людей всього світу, які серйозно замислюються про майбутній глобальний розвиток світу та облаштування миропорядку на всій земній кулі.

На Круглому столі були присутні професорсько-викладацький склад і студентський актив ННІЕМ.

З вітальним словом до присутніх звернулись проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП, д.е.н., професор Савіна Наталія Борисівна та завідувач кафедри маркетингу НУВГП, д.е.н., професор Мальчик Мар’яна Василівна, які відзначили актуальність та важливість визнання і вирішення нагальних проблем облаштування миропорядку.

Підняті під час Круглого столу проблеми облаштування миропорядку, викликали неабиякий інтерес, а також жваву дискусію між професором Білопольським М.Г. та присутніми на заході викладачами і студентами ННІЕМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *