Маркетинг вражає!

А як Ви провели учорашній день?!
А ми стали учасниками надзвичайно змістовної і цікавої події – VIII Міжнародної науково-практичної конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів «Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту в контексті євроінтеграції», яка відбулася 16 травня 2019 р. Інформативні доповіді, непересічні особистості, серед яких, запрошений кафедрою маркетингу, д.е.н., проф. Білопольський Микола Григорович (Академія економічних наук, м. Київ) з доповіддю «Нова концепція розвитку світу».
У секційному засіданні «Маркетингово-логістичні процеси в економіці: теорія та практика» вражали доповідями і презентаціями уже студенти, які під керівництвом викладачів кафедри підготували надзвичайно різнобічні виступи.

Приємно, що на наше запрошення відгукнулися викладачі Технічного коледжу НУВГП, а саме к.е.н. Ушакова О.А., яка підготувала разом із своїми студентами Рябчук Анастасією та Ткачук Ангеліною дві доповіді.
Особливо цінним було те, що до наукової діяльності вперше були залучені студенти першого курсу Михасюк Вероніка та Озійчук Вадим.
Своєю професійністю та високим рівнем науковості відначились доповіді аспірантів кафедри Оплачко Ірини та Хоменчука Дениса.
Однак, грамоту «За креативність в обранні теми» отримала студентка МАР-21 Матвеєва Софія з представленням результатів свого дослідження на тему «PR-технології в політиці».
Щиро дякуємо за участь усім учасникам конференції! Бажаємо успіхів в подальших наукових пошуках!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *