Маркетологи в гостях у Рівненської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу»

Більше дізнатися про свою спеціальність, наблизитися до практичної діяльності, зрозуміти процес прийняття рішень у ситуаціях, що виникають у сфері маркетингової діяльності, познайомитися з цікавими, неординарними особистостями, професіоналами своєї справи – все це стало можливим завдяки знайомству з діяльністю Рівненської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу» (УАМ). Головою правління даної організації є к.е.н., доцент Дейнега Олександр Вікторович, а директором рівненського осередку – віце-президент Української Асоціації Маркетингу Олександр Гладунов.

Студенти мали змогу ознайомитися з основними напрямами діяльності рівненської УАМ, а також з тими проектами, в яких вони мають можливість прийняти участь вже в процесі свого навчання, а саме – це: журнал «Маркетинг в Україні»; щорічна міжнародна конференція «Маркетинг в Україні»; Всеукраїнський конкурс ім. Ігоря Ткаченка наукових дослідницьких студентських робіт  «Молодь опановує маркетинг».

Ознайомча екскурсія в Рівненську обласну організацію «Українська Асоціація Маркетингу»  ще раз підтвердила, що якісно вибудувані комунікації є основою успішної стратегії, як окремої бізнес-структури, громадської організації, територіальної громади, так і суспільства в цілому. І саме маркетологам  відводиться значна роль в умінні налагоджувати контакти, просувати бізнес-інтереси, забезпечувати потреби клієнтів на належному рівні. А для цього потрібні якісні знання, поєднані з практичною діяльністю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *