VII Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту в контексті євроінтеграції”

17 травня 2018 року в стінах Національного університету водного господарства та природокористування відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту в контексті євроінтеграції”, присвячена 20-річчю кафедри менеджменту. Завідувач кафедри маркетингу, д.е.н., проф. Мальчик М.В. виступила на пленарному засіданні з доповіддю на актуальну тему “Маркетингові технології впливу на поведінку споживачів” та спільно з к.е.н., доц. Попко О.В. висловили привітання кафедрі менеджменту.

В рамках VII Міжнародної НПК “Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту в контексті євроінтеграції” працювала секція “Маркетингово-логістичні процеси в економіці: теорія та практика”. На ній студенти кафедри маркетингу під керівництвом наукових керівників піднімали актуальні питання сучасної науки, презентували результати маркетингових досліджень, пропонували нестандартні маркетингові рішення.

Загалом, під час конференції панувала дружня, цікава та креативна атмосфера винахідництва та нових пошуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *